0 507 230 25 92

bagcilardogananaokulu@gmail.com

Hakkımızda
null

DOĞAN ANAOKULLARI 1999 yılında İstanbul Bağcılarda Anaokulu – Kreş ve Esenlerde Anaokulu – Kreş olarak hizmet vermek üzere kurulmuştur.
Bir çocuğu tanımada “7 çok geç!” felsefesine inanan Doğan Anaokulları, erken yaşta yapılan müdahalelerle çocuklara ve ailelere yeteneklerini tanımada, adlandırmada ve geleceğe yönlendirmede destek olmaktadır. Önce çocukların mutlu, sağlıklı ve huzurlu olmalarına önem veren ekibimiz titiz bir çalışmayı amatör bir heyecanla profesyonel adımlarla sürdürmektedir.
Mutlu Çocuklar Amacımız, çocuğun öğrenme süresince aktif katılımını sağlayarak açık fikirli, araştıran, sorgulayan, duyarlı, dengeli ve yaratıcı düşünen, kendine güvenen,çevresine duyarlı,yaratıcı mutlu bireyler yetiştirmektir. Bağcılar Doğan Anaokulunda çocuklar, öğretilen tüm bilgileri oyun yolu ile yaparak, yaşayarak, inceleyerek ve eğlenerek öğrenmektedirler. Bağcılar Doğan Anaokulu öğrencilerimizin yaşlarına ve programlarına uygun eğitim materyalleri ile donatılmıştır. Eğitim anlayışımızı; çocukların bireysel farklılıklarını unutmadan, fiziksel ve sanatsal yeteneklerini , özgüvenlerini, duygusal ve zihinsel becerilerini geliştirmek üzerine bina ettik. Anaokulumuzda öğrencilerimiz, eğitim hayatına Uzman Psikoloğumuzun rehberliğinde, yeteneği ve yaş grubuna uygun , doğru sınıf seçimi ile bir başlangıç yapmaktadırlar.