0 507 230 25 92

bagcilardogananaokulu@gmail.com

Çınar Şubemiz
null

Doğan Anaokullarının 3. Şubesi olan BAĞCILAR DOĞAN ANAOKULU Bağcılar Çınar Mahallesinde Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak eğitim-öğretim hizmeti vermekte olup metroya 5 dk. mesafededir. Okulumuz 500 metrekarelik 5 katlı bina olarak hizmet vermektedir.İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünden alınan belge ile yemeklerimiz okulumuzda yapılmaktadır. Her katta farklı yaş gruplarına ait sınıflarda eğitim verilmektedir. Ayrıca her katta çocuklarımız için düzenlenen oyun ve aktivite sınıflarımız, santranç sınıfımız, teknoloji ve drama sınıflarımız bulunmaktadır. Okulumuza ait dış bahçemiz bulunmaktadır.
Bağcılar Doğan Anaokulu olarak, okul öncesi eğitim için gereken tüm birimleri bünyesinde barındırmakta ve her yıl öğrencileriyle eğitimi paylaşma mutluluğunu yaşamaktadır.

null
Sancaktepe Şubemiz
null

1999 yılında Bağcılar İlçesinde kurulmuştur. Okul öncesi eğitim hizmeti veren Doğan Çocuk Evi, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı resmi bir kurumdur.550 m2 düz alana sahip olan okulumuz oldukça geniş ve ferahtır. 6 tane çok amaçlı sınıfı bulunmakta olup, sınıflarımız okulumuzun bulunduğu konum itibari ile yeterince gün ışığı almaktadır. Kapalı ve açık olmak üzere 2 tane oyun parkı, yemekhanesi, mevcuttur. İlçe Gıda Tarım Ve Hayvancılık Müdürlüğünden alınan belge ile yemeklerimiz okulumuzda yapılmaktadır. Okulumuzdaki lavabolar, klozetler, masalar, sandalyeler, tüm kullanacağı araç ve gereçler çocuklarımızın kullanabileceği standarttadır. Sınıflarımızdaki tüm dolaplar çocuklarımızın güvenliği açısından duvara sabitlenmiştir. Sancaktepe şubesi olarak çocuklarımıza kaliteli eğitimin yanı sıra güvenli bir eğitim vermeye çalışmaktayız.